+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

10 причин купити квартиру в Ірпені.

Ірпінь – молоде місто, яке, розкинулося на березі річки. У цьому місті своя приємна атмосфера, яка, змусить вас залишитися тут назавжди. Ірпінь – одне з міст, яке, знаходиться близько до столиці, при цьому він розташований в лісовій місцевості, яка допоможе вам відчути себе як на відпочинку. И це не все! Є ще багато причин купити тут квартиру і залишитися жити назавжди.

 1. Великий вибір житла за доступними цінами. Ірпінь – одне з міст в якому великий вибір нерухомості, як на первинному, так і на вторинному ринках. Що дозволить вам обрати саме те, що ви хочете за доступними цінами.yktjc6cf4zg
  2. Якість житла. Забудовники в цьому місті пропонують вам велику різноманітність планувань квартир. Кожен з будинків побудований з якісних, будівельних матеріалів і на європейському рівні.
  3. Хороша транспортна розв’язка. З відкриттям Нової траси доїхати до Києва стало ще простіше. 15 хвилин і ви вже на станції метро Академмістечко. Є ще одна траса по якій можна доїхати до ст.м. Оболонь і Мінська. Але, крім цього, є електричка яка дозволить вам доїхати до ст. Святошино за 16 хвилин, до ст.Борщагівка за 30 хвилин, до ст. Вокзальна за 45 хвилин. Тому, проблема з транспортом в Ірпені відсутня.
  4. Ірпінь – місто парків. Як писали великі поети: «Ірпінь потопає в сосновій зелені …» що дозволяє місту мати велику кількість парків і скверів та, що дуже приємно для місцевих жителів. Ви знайдете, ті самі, місця для релаксації і для гарного відпочинку. В кожному парку в Ірпені є місця для відпочинку, як для дорослих так і для дітей, що дуже зручно. Ірпінь-місто парків, місто здоров’я !! fb_img_1468002758457
  5. Природа Ірпеня. Про природу можна говорити нескінченно, але вона в Ірпені, просто, дивовижна. Про неї писали, деякі, письменники в своїх творах. Купуючи квартиру в будь-якій точці міста, вас завжди будуть оточувати сосни, дуби, ялини. Які роблять повітря чистішим, а ранок прекраснішим. Поруч, також є, річка і кілька ставків, де ви з вашою родиною зможете добре провести час.
  6. Населення Ірпеня. В цьому році населення Ірпеня складає 80 тисяч жителів, але ця цифра збільшується за рахунок міграції. Ірпінь – молоде місто. І велика частина населення це молоді сім’ї з малюками що дуже тішить погляд, при прогулянці в парках.
  7. Перспективи. Як уже писалося раніше Ірпінь -молоде  місто і йому є куди рости і він зростає і розвивається. За останні пару років в Ірпені добре розвинулося будівництво нових житлових комплексів, парків, амбулаторії, дитяча поліклініка, дитячий садок, спортивний центр на базі ДЮСШ і так далі. Все це робиться для місцевих жителів і гостей міста.
  8. Безпека. Кожне місто має свої райони де може бути небезпечно. Але тільки не тут! Але тільки не в Ірпені! Нові житлові комплекси, практично всі, закритого типу, де працює охорона і ви завжди перебуваєте в безпеці. В інших житлових комплексах де немає такої функції ви теж можете відчувати в безпеці. Так як в потрібну хвилину до вас приїде патрульний загін поліції.
  9. Працевлаштування. Як уже писалося вище – це місто який розвивається в різних напрямках. Тому одна третя населення працює в місті. Інша частина жителів працює в Києві або в селищах, які знаходяться в 20 хвилинах їзди. Тому проблем з роботою тут немає або Ви знайдете заняття до душі.
  10. Гармонія. Вас чекає упорядковане місто яке надає вам максимально комфортне проживання .fb_img_1468002749219
  Ірпінь – місто казка, місто мрія! Тільки в нашому місті в кризовий час відбувається розвиток, оновлення міста. Що для багатьох гостей міста та й місцевих жителів є великим, приємним подивом. ТАК !!! І так буде тривати далі. Ірпінь, буде дивувати не тільки Київ та Київську область, а й всю Україну. Так що ласкаво просимо в Ірпінь !!!
Поділіться цим
country.ua