+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

ІРПІНЬ – МІСТО ПАРКІВ!

Кожне місто має свій запах. Париж це запах свіжоспечених круасанів, Нью-Йорк це запах вогкості і смаженої картоплі фрі, Лондон це запах дощу, туману і нарцисів. Чим же пахне найкраще місто в передмісті Києва?

Ірпінь – це запах лісу і сосен. Хоч ми і живемо вже серед багатоповерхівок і нових технологій, наш ліс він завжди біля нас: маленький або великий, з асфальтованими доріжками або порослий травою, з молодими або старими деревами. У цій статті я вам розповім про так званих власних лісах міста, яких насправді дуже багато.

З 2015 року Ірпінь вважають «містом парків». На сьогоднішній день в місті відкрито близько 11 зеленних зон в різних районах Ірпеня.

Першим місцем, в якому можна просто було прогулятися, а діткам пограти був парк ім. «Заріфи Алієвої». Це невелике місце зразу завоювало любов жителів: затишний, чистий, з доглянутими газонами і завжди з охайною територією. Парк перебувати під охороною, яка контролює чистоту в ньому.

Після цього парки і сквери почали з’являтися одним за одним:  парк «Правика, парк« Покровський », парк« Дубки », парк« Письменників »,« Центральний »парк і цей список ще можна продовжувати. Але одним з найбільших парків є «Центральний». Площа цього парку 6 га, сам він умовно поділений на дві зони, на яких встановлені: дитячий майданчик без піску, штучне озеро, спортивний майданчик, столи для настільного тенісу. Так само на території є спеціальні місця з зонами барбекю, де встановлені мангали у вигляді оленів, столи, лавочки. Це відмінне місце, де можна відпочити великими компаніями.

В принципі це стосується всіх ірпінських парків, де є дитячі майданчики, вело доріжки, зони відпочинку, прокат велосипедів і дитячих електромобілів.

Варто зазначити, що в кожному парку є своя зона для вигулу домашніх тварин, де передбачені контейнери для утилізації відходів.

Хотілося б відзначити дуже творче та красиве місце – парк «Письменників». На території парку стоїть казковий будинок, в якому в різні часи творили письменники такі як: Андрій Малишко, Бажан, Володимир Сосюра, Остап Вишня, Олександр Довженко, Павло Тичина, Олесь Гончар, Михайло Стельмах, Максим Рильський і багато інших. У парку дуже багато різних скульптур на творчу тематику. Так само тут є відкрита сцена для виступу молодих поетів. Через сам парк тече струмок з декоративним мостом, якій  додає ще  більше чарівності цьому місцю. І як же не залишити без уваги єдиний парк дерев’яних скульптур в Україні ?! Парк «Покровський» як всі інші парки був облаштований на території соснового лісу. Територія парку потопає в зелені, є асфальтні доріжки уздовж яких стоять лавочки, дерева, квіти і кілька дитячих і спортивних майданчиків. Але головною родзинкою парку є дерев’яні скульптури, які нікого не залишають без уваги. Всі вони зроблені майстерно і мають дуже гарний вигляд, в основному це герої мультфільмів та казок.

Цього року відкрили новий парк який збігся з днем ​​міста Ірпеня. Парк носить ім’я літературного персонажа Незнайки, автор якого Микола Носов, жив в нашому місті. Нова зелена зона примикає до 17 загальної освітньої школи.

Так само гучною подією в нашому місті є відкриття набережної біля річки Ірпенкі. Набережна облаштована великими і широкими доріжками, зручними лавками, дитячим майданчиком, лежаками, мангалом і мостом через річку, який веде в ліс. До речі цей міст чимось схожий на «Зелений міст» в Будапешті або міст в Сан-Франциско. Тепер в цьому місці можна приємно прогулятися і подивитися на прекрасну природу, проїхатися на велосипеді або роликах. А яке тут чисте і свіже повітря. Це місце вже полюбили матусі з візочками і найменші мешканці нашого міста.

Як правило біля парків розташовані житлові комплекси бізнес класу, з усією інфраструктурою і закритою територією. У таких ЖК кожен з вас знайде саме квартиру своєї мрії, але щоб це не було складно для Вас Ви завжди можете звернутися до нас. Команда менеджерів в NID Company з радістю і задоволенням допоможе вам зробити правильний вибір.

Поділіться цим
country.ua