+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Купити комерцію в Ірпені – актуально!

Комерція в Ірпені
З кожним днем ​​бізнес в передмісті столиці розвивається ще швидшими темпами і безумовно попит породжує пропозицію! Кількість комерційної нерухомості в нашому місті, як і в інших містах області, зростає з кожним днем!

На те є свої очевидні чинники:

  1. Менше ніж за 2 роки населення Ірпеня збільшилася на 30%. Життя за містом приваблює чистим повітрям, природою.2.
  2. Житло тут доступніше, а дорога до Києва займає всього 15 хвилин.3.
  3. Сталося оновлення соціальних сфер міста, покращилася інфраструктура, тепер в кожному районі міста є свій власний зелений куточок у вигляді парку, що не може не тішити.
    На сьогодні в місті є всі умови для комфортного життя і багато ресурсів для подальшого розвитку, і поява більшої кількості нових магазинів, салонів, спортклубів є простою необхідністю при стрімкому зростанні населення.

Бутіки

Такі обставини тільки сприяють попиту комерційних приміщень і більшість людей не упускає цей момент, створюючи собі пасивний дохід у вигляді прибутку від здачі в оренду своїх приміщень.

Найважливішим моментом при покупці буде грамотна оцінка місця розташування приміщення, технічного стану і комунікацій, тут на допомогу вам прийдуть фахівці з нерухомості, вони нададуть вам всю інформацію і зможуть підібрати найвигіднішу пропозицію.

Комерційна нерухомість в Ірпені більш ніж актуальна для інвестицій, оскільки завжди менш затратна в обслуговуванні ніж житлові приміщення. Як правило 70% компаній в бізнес середовищі орендують приміщення під свою діяльність.

Інвестиція не вимагає постійного нагляду і ремонтів, це правильне вкладення. А також  ідеальне придбання на майбутнє, адже створивши свій бізнес вам не доведеться шукати для себе приміщення. При цьому завжди є можливість продати приміщення і ви залишитеся в плюсі!

Поділіться цим
country.ua