+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

КУПІВЛЯ НЕРУХОМОСТІ ЗА РЕКОМЕНДАЦІЄЮ

Будь-яка купівля нерухомості є дуже серйозним і відповідальним кроком. Тому тут закономірно виникає питання, як безпечно купити квартиру в Ірпінському регіоні, щоб потім не довелося шкодувати про невдало вкладені накопичення щоб їх не втратити.

Часто клієнти вважають, що чим більша кількість ріелторів будуть задіяні в процес пошуку нерухомості для покупки, тим краще. Я вважаю,  це глибокою помилкою! Якщо ріелтор з досвідом, то він працює не на кількість, а на якість наданих своїх послуг. Ми радимо скористатися послугами перевіреного ріелтора бажано по рекомендації.

Давайте проаналізуємо, чи є необхідність в ріелторах?

Зараз можна купити квартиру або самостійно, або за допомогою послуг ріелтора. У першому випадку займатися оформленням угоди і всіх необхідних документів доведеться самому.

Якщо Ви вважаєте, що Вам не потрібна допомога досвідченого ріелтора, то варто знати, що укладення договору при купівлі або продажу нерухомості можуть привести до багатьох проблем. Висока ймовірність потрапити в пастку шахраїв або допустити помилку при оформленні документів, що може привести надалі до судових позовів. Або зовсім, пакет документів, наданий на угоду без контролю фахівця, не повний, і нотаріус відмовляється оформляти таку угоду.

Слід пам’ятати, що недієздатні особи, визнані такими за судом, позбавлені права самостійно укладати будь-які угоди. Також якщо продавець, який здійснює продаж квартири, перебуває у шлюбі, то без згоди дружини , угода може бути визнана недійсною. Це стосується і купівлі квартири, без згоди чоловіка, угода буде вважатися незаконною.

 

Багато клієнтів чомусь думають, що ріелтор потрібен тільки для підготовки документів для угоди. Оформлення та підготовка пакету документів дійсно займає близько 20% часу від всього процесу пошуку до купівлі нерухомості. Найголовніше для ріелтора – це правильно виявити потребу покупця, інтереси якого він представляє, і врахувати при цьому всі побажання продавця. І досягається це тільки практикою! А саме: спілкування з клієнтом, підбір об’єктів для купівлі, організація з переглядом, порада в ухваленні рішення і т.д. А також веде переговори з іншою стороною за витратами на оформлення. Багато від незнання не враховують суму майбутніх витрат по податках при угоді, і це часто призводить до конфліктних ситуацій.

 

Тому, хто замислювався про придбання житла, впевнена задавався питанням: як же зробити це безпечно, швидко і якісно? Відповідь очевидна і проста: допомога перевірених ріелторів. Вони допоможуть Вам в правильному виборі і вбережуть від неприємних ситуацій. Найбезпечніше, хто працює на перевірене агентство. Наприклад, таке, як «NID Company», в якому вся інформація про продавця ретельно перевіряється, наші Ірпінські нотаріуси перевірені часом, так як наша компанія дорожить своєю репутацією!

Поділіться цим
country.ua