Репутація забудовника – все за і проти!

До придбання  квартири, як правило, ми дуже серйозно завжди ставимося. Пишемо собі цілий список пунктів за якими ця квартира і супутні фактори повинні співпадати.754678190039456 І ретельно опрацьовуємо знайдені пропозиції. При цьому, обираючи квартиру ми, безпосередньо, і обираємо забудовника. Одним з основних факторів є репутація забудовника. Репутація забудовника – вагомий аргумент при купівлі квартири! І ось виникають питання: де знайти інформацію? як дізнатися правдива ця інформація чи робота конкурентів? кому можна довіряти, а кому ні? У даній статті спробуємо знайти відповіді на питання, що цікавлять.

В першу чергу слід почати з особистого сайту забудовника або ж його компанії. Це не є найголовнішим фактором, адже якщо навіть свою саморекламу він не може зробити на гідному рівні, то виникають сумніви в його професіоналізмі в цілому.
Далі Ви можете поспілкуватися з клієнтами які, вже, купили квартири у цього забудовника. Але, хочу Вас попередити, що в даному випадки Ви зможете почути найрізноманітнішу інформацію. Думка людей може різнитися. Насторожити Вас може як занадто позитивна відповідь, так і дуже негативний.
У 21 столітті – час інтернету і новітніх технологій, суспільство дуже залежить від форумів, відгуків та інформації яку несуть інтернет ресурси. Важливо розуміти, що далеко не всі відгуки об’єктивні. Дуже часто забудовники піддаються інформаційній атаці конкурентів і недоброзичливців. При цьому більш поширена проблема, яка, описується у відгуках – терміни здачі в експлуатацію об’єкта і звинувачення, що стосуються незаконності будівництва. Тому, якщо Ви дійсно цікавитеся певним об’єктом – то, не довіряйте, всім коментарям, відгуками і форумам в інтернеті. І звичайно ж, величезне значення має особисте враження від об’єкта, будівництва безпосередньо і забудовника як самого. Важливо, перевіряти не тільки репутацію забудовника, а й документальну частину на будівництво.ipanema_beach_home_slider_008
Підводячи підсумки можу сказати наступне: перевіряти забудовника потрібно ретельно і всебічно. Як показує практика при уважному вивченні всіх аспектів, які стосуються забудовника і будівництва в цілому, можна мінімізувати ризики, а так само забезпечити особистий спокій. Тому, бажаю Вам обрати саме Вашу квартиру у надійного забудовника. А якщо у Вас виникнуть труднощі ми завжди раді допомогти з придбанням нерухомості і з правильним вибором! 🙂

Поділіться цим