+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Недорогі квртири в Ірпені.

В даний час вибір житла для купівлі в Ірпені рясніє своєю різноманітністю, є варіанти на будь-який смак і гаманець. Навіть, якщо ви обмежені в своїх фінансах, у вас великий вибір.

Як обрати квартиру дешевше і не потрапити в халепу? Адже покупці квартир за низькими цінами повинні приймати рішення швидко: такі пропозиції розхапують, як гарячі пиріжки.

По-перше, ціна квартири варіюється в залежності від віку будинку. Квартири в радянських будівлях коштують на порядок дешевше, але при цьому якість стін, обшивки і т.п. залишають бажати кращого.

Крім того, важливо на якому поверсі ви плануєте облаштуватися. Якщо ви хочете придбати житло в новобудові, то не обійдіть увагою квартири в цокольному, на першому чи на останньому поверхах. Такі квартири користуються попитом серед покупців. Цокольні поверхи в більшості випадків плануються під нежитлові приміщення, але стають житловими на рівні законодавства і мають всі комунікації. Відмінні цінові пропозиції є у ​​компанії «Новосел» в ЖК «Скай», «Синергія», в ЖК «Фортуна», у компанії «Нові метри», в комплексі «Грін Лайф» і ін., Комплекси будуються в різних районах міста, є можливість підібрати зручне для себе місце проживання.

Якщо ви романтична натура, віддайте перевагу мансардним поверхами. Вид на місто і тиша зверху – головна перевага такого житла. Однак перед покупкою обміркуйте всі плюси і мінуси.

Візьміть до уваги квартири-студії (квартири з відсутністю внутрішніх перегородок), такі квартири можуть площею від 20 кв.м., в Ірпені є кілька комплексів, що пропонують варіанти смарт-квартир – «Синергія», «Фортуна», «Лемонграс». Якщо ви молоді і товариські, то для вас така квартира стане ідеальним варіантом. А в майбутньому ви зможете самостійно поставити перегородки і з’явиться окремий простір для всіх членів сім’ї.

Вартість будь-якої квартири піднімається за рахунок готового ремонту. Це зручно: купуєте квартиру і можете в’їжджати на наступний день. Але відкладіть переїзд на пару місяців і зробіть ремонт самі. Це дозволить заощадити чималі гроші, а також в квартирі буде все так, як того хочете саме ви.

Багато будівельних компаній починають продавати квартири «з фундаменту», коли будинок ще будується, в цей момент ціна квартири мінімальна. З кожним побудованим поверхом ціна квартири зростає, але не для вас.

А ще багато будівельних компаній проводять акції і знижки, фахівець з нерухомості допоможе вам відстежити і вчасно повідомить про знижкит та промо-акцій.

Варто розглянути варіант розстрочки від забудовника. Розстрочка – певний вид угоди між юридичними або фізичними особами, по суті – це кредит від забудовника. На сьогоднішній день придбання житла в розстрочку є вигідним інвестуванням з багатьох причин: фіксована ціна; відсутність застави і різноманітних довідок; індивідуальний підхід забудовника. В Ірпені в розстрочку можна розглянути комплекси: ЖК «Скай», компанії «Новосел», ЖК «Карат» і «Капітал» компанії «Акрополь – Group», ЖК «Синергія», ЖК «Фортуна», ЖК «Жасмин», ЖК « Контраст »компанії« Нові метри », ЖК« Версаль-парк »компанії« Линевич – Group »і ін.

Беручи до уваги все вищесказане, можна з упевненістю сказати, що квартиру можна обрати на будь-який бюджет, головне – зважити всі за і проти.

Поділіться цим
country.ua