+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Надійний забудовник в Ірпені

Нерухомість в найближчих передмістях Києва не перестає користуватися попитом, мінімальна відстань від столиці, чисте повітря і можливість втекти від міської метушні приваблюють все більше і більше людей.

Якщо при купівлі житла на вторинному ринку ми намагаємося дізнатися більше про продавця і колишніх власників, то при виборі новобудови варто підтвердити лише надійність забудовника.

Вивчіть історію компанії, проаналізуйте історію здачі вже реалізованих об’єктів, упевніться в наявності дозвільної документації на будівництво, не поспішаючи зважте всі плюси і мінуси, щоб зробити максимально правильний вибір свого майбутнього житла. Зверніться до фахівців на ринку, щоб отримати максимально достовірну інформацію про забудовників обраного вами міста.

З повною відповідальністю, хочу представити вашій увазі ТОП 3 компаній-забудовників міста Ірпінь, за яких не буває соромно.

Один з наймасштабніших і надійних забудовників міста «LINEVICH GROUP» https://nid.com.ua/listings/irpen-ulica-ukrainskaya-83/ автор найвишуканіших проектів, преміум сегменту, на ринку нерухомості нашого міста.

Унікальний ландшафтний дизайн прибудинкової території, продумані планування, максимальне наповнення квартири від забудовника як стандарт. Ви впізнаєте комплекс цього забудовника з тисячі. На ринку будівельних послуг з 2005 року.

Забудовник ЖК «Фортуна» https://nid.com.ua/listings/irpen-ulica-grigoriya-skovorody-27/ в цьому році відзначає перший серйозний ювілей своєї компанії, 10 років на ринку нерухомості! Безліч зданих об’єктів по всьому передмістю: Ірпінь, Буча, Ворзель, все виконано в термін, а іноді навіть раніше того! Команда будівельників складається з висококваліфікованих фахівців з досвідом роботи в Україні та за її межами.

 

Молода, але вже добре зарекомендувала себе на ринку компанія «NOVOSELL Invest», успішно працює в сфері нерухомості нашого міста вже понад 7 років. За цей час було побудовано і своєчасно здано 6 житлових будинків. Заселено більше двохсот сімей, 25000 кв.м. житла зараз в стадії будівництва. Офіс забудовника знаходиться в одному з будинків побудованих компанією, в інших живуть їхні сім’ї, на мою думку це самий явний показник якості, побудовано «як для себе», про який частіше можна почути лише розмови.

Так само хочу звернути Вашу увагу на такі житлові комплекси в Ірпені, як РК ​​Lemongrass https://nid.com.ua/listings/irpen-ulica-turgenevskaya-50-2/, ЖК Позитив, ЖК Затишний. Якість будівництва даних комплексів і надійність забудовника Вас приємно здивує.

Вибір житла один з найбільш хвилюючих і в той же час відповідальних моментів в житті, поспіх тут ні до чого. Будьте уважні роблячи свій вибір, а ми з задоволенням полегшимо вашу роботу підбіркою кращих варіантів відповідно вашим вимогам.

Поділіться цим
country.ua