+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Як обрати квартиру на перепродаж?

Сподіваюся, що після прочитання моєї статті, читачі цього блогу розширять свій інвестиційний кругозір.

Для нашого українського населення нерухомість завжди була і залишається найнеобхіднішим придбанням, причому багато хто впевнений, що квартири і будинки можна використовувати не тільки для проживання, а й для примноження капіталу; іншими словами – в цілях інвестування.

Отже, давайте  докладніше розберемо, яку квартиру краще вибрати для можливості перепродажу в Ірпені?

Існує кілька способів заробітку на перепродажі нерухомості: можна вкласти в будівництво і перепродати її через якийсь час, або купити після будівельників і зробити в ній ремонт і за рахунок цього продати дорожче, або ж просто купити готову квартиру з дешевим ремонтом з можливістю зробити в ній пере планування.

У першому випадку покупка нерухомості з метою перепродажу – це можливість заробити на різниці цін  об’єкта що будується і готового об’єкта. Купуючи житло в Ірпені або Бучі на стадії «котловану», можна значно виграти, дочекавшись закінчення будівництва і продавши готову квартиру. Чим раніше вкласти гроші, тим на більший дохід можна розраховувати, але потрібно враховувати ризики недобудови і вкладати гроші виключно тільки в перевірені об’єкти надійних забудовників. Вони повинні мати гарну репутацію, яка має на увазі регулярну здачу об’єктів в термін, відсутність «заморожених» об’єктів та інше. Різниця у вартості такої квартири після здачі будинку в експлуатацію може досягати до 50% і в середньому прибуток може досягати до 6000грн. / М2. Такий варіант хороший тим, що ціна на нерухомість буде дуже низькою і дозволить Вам добре заробити. В результаті залишиться тільки дочекатися, поки збудується будинок і можна продавати. Основне, що необхідно, якщо ви хочете максимально дешево і швидко купити квартиру – це готовність відразу її оплатити, тобто мати вільний оборотний капітал.
Другий спосіб – можна інвестувати на більш високій стадії готовності і купити квартиру не великою площею до 30м2 близько до ціни квартири-студії. При цьому, рекомендую зробити сучасний дизайнерський ремонт, грамотно зонувати житловий простір, і таку міні-квартиру можна перепродати на порядок дорожче. Перевагою такого житла є невисока її вартість і доступність для покупців зі скромним бюджетом, дотримуючись головного  принципу – жити треба сьогодні!
Ще один вдалий варіант квартири для перепродажу – це купити квартиру за низькою ціною, яка частіше за все не повністю відповідає всім вимогам, іншими словами в “убитому” стані. Але при наявності у неї певних достоїнств, її можна цілком непогано продати, якщо вкласти трохи сил і засобів для капітального ремонту. Така квартира повинна мати гарне місце розташування, наявність якісно виконаного ремонту, не останній і не перший поверх, з просторим плануванням. Дорогі матеріали для ремонту купувати не обов’язково, і в середньому такий ремонт, для прикладу, 1-кім. квартири площею 36-39кв.м. обійдеться Вам до 4000 у.о.. Різниця в ціні мінус витрати на ремонт – Ваш прибуток. І наостанок моя порада тим, хто планує придбати квартиру в цілях перепродажу: потрібно уважно стежити за нерухомістю, яку ви збираєтеся купити, вона не повинна бути дорожче середнього по ринку. А якщо у вас достатньо грошей, тоді краще вкладіть їх у кілька недорогих об’єктів. Тоді і прибуток буде більше! І пам’ятайте, що нерухомість в Ірпені та Бучі останнім часом користується великим попитом серед потенційних покупців, оскільки знаходиться в екологічно чистих регіонах і з кожним роком дивує своїх жителів неймовірною красою.

Поділіться цим
country.ua