+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Як зробити дизайнерський ремонт в квартирі?

Кожен з нас стикався з такою проблемою як ремонт. Звичайно це не зовсім проблема, для кого-то це навіть в радість. Але в наш час все більше уваги преділяют дизайнерським ремонтам  квартир. Люди все більше намагаються зробити свій особистий стиль, тим самим підкреслити свою індивідуальність. Є люди які створюють свої особисті дизайн-проекти, а інші звертаються до майстрів цієї справи.

Ми повинні чудово розуміти що дизайнерський ремонт – це не самий звичайний ремонт квартири, а це якісна робота виконана професійними робітниками. І так є кілька варіантів як зробити своє житло ексклюзивним.

Почнемо з першого «Робимо все своїми руками». Такий формат вам обійдеться дешевше, ніж замовити дизайн-проект в якійсь фірмі. Хорошим плюсом в цьому всьому те, що ви можете вносити свої поправки коли захочете. Недоліками в цьому способі може бути те, що тривалість ремонту може затягнутися. Потрібно постійно все контролювати на певних етапах.

Другий варіант «Звернутися до фірми яка займається дизайнерськими ремонтами». Такий ремонт буде зроблений якісно. Так як фірмі зовсім не цікаво псувати свою репутацію. З фірмою ви зможете так само заощадити на закупівлях, так як вони працюють вже не один рік і у них налагоджений контакт з постачальниками. Але самі послуги фірми стоять не зовсім дешево. Вартість таких послуг від 250 грн за квадратний метр до 45 доларів за квадратний метр. Але великим плюсом є – всім ваш час!

І третій варіант «Обрати готовий варіант квартири з дизайнерським ремонтом від забудовника». Як показує практика люди більше віддають перевагу такому варіанту. В такому випадку ви просто подивилися, купили і заїхали. Що на всі 100% економить ваш час. На такий вид купівлі квартири забудовники дають гарантію, якщо раптом щось піде не так. Але вартість таких квартир з ремонтом під ключ, задоволення не з дешевих, 900 доларів за квадратний метр.

Тому, як буде краще і вигідніше вирішувати вже вам! Ви попередньо можете порахувати кошторис кожного з варіантів, і визначиться з вибором. Наша компанія завжди рада Вам допомогти навіть з такими питаннями, чекаємо Вас!

Поділіться цим
country.ua