+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Навіщо платити ріелтору?

Навіщо платити ріелтору – питання з яким стикається будь-який хто хоче продати, купити або обміняти нерухомість. Давайте розберемося з цими разом.

Для того, що б дати відповідь на це нелегке питання, необхідно розуміти які послуги надає людина, яка  обрала для себе цю професію.

Підбір оптимального варіанту.

Перша проблема з якою стикається покупець нерухомості це вибір. Незважаючи на те, що наявність інтернету і дощок оголошень здавалося б повинно спрощувати цю задачу, але знайти відповідну опцію буває не просто. Величезна кількість оголошень частина з яких вже не актуальна або не відповідає опису. Що б дізнатися це доводиться витрачати дуже багато часу на дзвінки, а деякі абоненти бувають не доступні в певний момент і коли людина передзвонює Ви вже не знаєте з якого об’єкту. Відбувається плутанина і в цій метушні можна відкинути дійсно хороший варіант. Ще більшою проблемою це обертається для людей, які шукають нерухомість в іншому місті … Тут якраз допомога ріелтора, який добре знає місто і ринок стає просто незамінною.

 

Реклама об’єкта нерухомості і рекомендація адекватної вартості.

Перша ж проблема для продавця це цінова політика і ефективна реклама свого об’єкта нерухомості. Наявність інтернету і тут мало б полегшити це завдання, але по факту все виходить не так. Якщо спробувати скласти ціну за оголошеннями, як багатьом здається, на аналогічні об’єкти в інтернеті, то є велика ймовірність продешевити або ж навпаки поставити завищену ціну, що в першому випадку несе за собою фінансові втрати, а в другому крім фінансових витрат на рекламу ще й більш тривалий термін продажу Вашої нерухомості. І тут звернення до місцевого професійного ріелторуа, який зможе оцінити об’єкт нерухомості не за рекламними оголошеннями, а за фактичними угодами, які відбувалися по аналогічних об’єктів, заощадить Ваш час і гроші. Крім того ріелтор ще й забезпечить ефективну рекламну компанію, будь то реклама на дошках оголошень, соціальних мережах або зовнішня реклама.

 

Проведення переглядів.

Наступним етапом для продавця і покупця є перегляди нерухомості. Для того, що б скоординувати дві сторони, скласти план і маршрут переглядів, необхідно володіти організаторськими здібностями і добре орієнтуватися в місті. А професійно провести перегляд, описавши всі плюси об’єкта, зможе тільки людина з досвідом в цій сфері. Дуже часто на практиці виявляється, що неграмотна презентація об’єкта нерухомості грає ключову роль в ухваленні рішення про покупку.

 

Проведення переговорів.

Наступним етапом коли нерухомість обрана, є проведення переговорів між продавцем і покупцем з приводу вартості, комплектації або інших нюансів , що стосуються того чи іншого об’єкта. Іноді, здавалося б незначні деталі такі як манера поведінки, або неправильно підібране слово може зіграти ключову роль. І знову послуги досвідченого ріелтора, який зможе правильно провести переговори і без зайвих емоцій вирішити конфліктну ситуацію будуть тут незамінні.

 

Організація угоди, збір і перевірка документів.

Для більшості людей купівля-продаж нерухомості відбувається 1-2 рази за все життя і природно, що розібратися в тому які потрібні документи, не допустили помилки при їх складанні і які додаткові витрати супроводжують угоді дуже складно. У ріелтора ж угоди відбуваються по кілька разів на місяць, тому він оперативно реагує на зміни в законодавстві пов’язані з оформленням документів і оподаткуванням. На цьому етапі бажання заощадити на послугах ріелтора може обернуться дуже плачевними наслідками.

 

З огляду на все вищевикладене важко переоцінити послуги, які надає ріелтор. Професіоналу в цій сфері необхідно володіти пристойним багажем знань в різних сферах, починаючи з психології та закінчуючи базовими юридичними знаннями. У людини, яка цінує свій час і дорожить заробленими коштами, а також у тих хто хоч раз пробував продавати нерухомість самостійно не виникає питання навіщо платити ріелтору. Поважайте себе і працю інших людей!

Поділіться цим
country.ua