+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

КУПИТИ КВАРТИРУ В ЖК СКАЙ 2

Місто Ірпінь, один з сателітів Києва, але абсолютно нетиповий, тут крім численних нових парків можна відправитися погуляти в ліс або пройтися уздовж річки, зайнятися спортом на майданчиках, одним словом на свіжому повітрі в будь-який час року можна відмінно провести час. Обираючи собі будинок ми відштовхуємося не тільки від фінансової складової, а й від місця розташування і близькості зелених зон. Безумовно, більшість обирають житло так, щоб добиратися до Києва було швидше і комфортніше. Після того, як з’явилася Нова траса в столицю добиратися стало дуже легко, на автомобілі це 10 хвилин від центру міста, а на автобусі трохи довше.

Найближче, практично впритул до межі Києва розмістився ЖК SKY 2 – комфортний 16-ти поверховий двосекційний комплекс. Він розташований при в’їзді в місто, має власні під’їзні шляхи, велику територію і паркувальні місця. Сам мікрорайон, в якому знаходиться будинок, абсолютно новий, а відповідно всі прокладені комунікаційні системи теж нові і на це варто звертати увагу при купівлі житла. Комплекс Скай 2 стоїть в одному з найбільш екологічно чистих місць, поруч річка і величезний Києво-Святошинський лісовий масив. З верхніх поверхів дуже добре проглядається Київ, до якого всього 5 км.

Сам будинок зводять за монолітно-каркасною технологією, заповнюють цеглою, утеплюють мінеральною ватою, а фасад буде оштукатурений і фактурно забарвлений. Закінчення будівництва забудовник вказує осінь 2019 року.

Слід розглядати купівлю квартири в ЖК Скай 2 ще й тому, що забудовник думає про людей, про їх комфортне проживання, він дуже розумно підійшов до планування прихожих загального користування, пандусів і візкових.

Для потенційних інвесторів на вибір запропоновані одно, – двокімнатні квартири, а також дворівневі квартири на верхніх поверхах. Однокімнатні квартири представлені в шести варіаціях від 33 до 42,6 кв.м., двокімнатні 52,5 і 55,3 кв.м., а дворівневі стартують від 83, 7 кв.м. до 107,76 кв.м.

При проектуванні простору упор робився на прості зрозумілі планування, які дозволили б вдало розставити меблі. Кухні в усіх запропонованих варіантах просторі і мають вихід на засклену лоджію. Кімнати з панорамними вікнами, що дозволяє світлу максимально проникати в приміщення. Також в квартирах всіх планувань в коридорі є місце під гардеробну або містку шафу-купе. Завдяки вже вдало реалізованим проектам і відмінною репутації, забудовник «NOVOSELL invest» активно розпродає квадратні метри.

Купити квартиру в ЖК Скай 2 також можна з міркувань комфорту, який дає міні-інфраструктура комплексу. Погодьтеся, що це зручно, коли ти здобуваєш все необхідне для життя і користуєшся різним сервісом в радіусі 50 метрів, ти не їдеш і не чекаєш в черзі.

На перших двох поверхах комплексу розташовані комерційні приміщення різного напрямку від магазинів і кафе до перукарень та відділень банків. Згідно з генеральним планом в самому мікрорайоні будуть мережі найбільших українських супермаркетів, спорт-клуб, початкова школа і дитячий садок.

Якщо вас зацікавив цей комплекс і ви хочете купити квартиру в ЖК Скай 2, менеджери NID Company дадуть повну консультацію і ознайомлять з інфраструктурою всього мікрорайону.

Поділіться цим
country.ua