+38

+38 (066) 519 5757
+38 (093) 463 5757 

Аналіз ринку нерухомості для вигідних інвестицій

Як змінилися ціни на квартири за рік

Ситуація на ринку нерухомості як лакмусовий папір економіки країни, впевнені експерти. У минулому 2015 році в доларовому еквіваленті ціни на нерухомість впали на 20%, в 2016 році падіння ринку триває. Експерти вважають, що квартири знову почнуть дорожчати лише після зміцнення економіки.

statistika-v-irpene

Поки 90% угод українці роблять в сегменті дешевого житла. Так, в Ірпені та Бучі найбільшим попитом користуються однокімнатні квартири вартістю до 20 тисяч доларів.

Статистика за останній рік показує, що середня вартість квадратного метру по Київській області становить 550 доларів. У новобудовах, які будуть здані в кінці 2017 початку 2018 Мінімальна вартість “квадрату” на сьогоднішній день складає від 300 до 550 доларів.

Найдорожчими районами для придбання квартири в Ірпені, вважаються новобудови, які розташовані в центрі Ірпеня і прилеглих поруч парків «Центральний», «Дубки» і «Правика». Середня вартість квадратного метра тут становить від 13 000 грн. і вище.

Найнижча середня ціна спостерігалася в новобудовах на околиці і при в’їзді з міста від 8 500 грн. – 11 500 грн. за кв. м.

Загальна ситуація на вторинному ринку житла

 

На “вторинці” ціни прив’язані до долара. Після девальвації національної валюти в гривневому еквіваленті ціни зросли в кілька разів. Так, якщо в 2014-му році за квартиру вартістю 30 тисяч доларів потрібно було віддати всього 240 тисяч гривень, зараз за таке ж житло доведеться заплатити 750 тисяч гривень. Але, якщо Ваші заощадження в доларах, то Ваші інвестиції будуть більш вигідними.

Кількість представлених до продажу квартир в жовтні зросло на 5,1% щодо вересня і серпня.

Обсяг пропозиції виріс в загальній площі на 5,5%, в доларовому вираженні – на 4,1%.

З початку 2016 року попит на квартири збільшився на 15,3%.

rynok-nedvizhimosti-irpenya 2016

Експерти прогнозують подорожчання цін на нерухомість

2016 рік – останній, коли можна купити житло за досить низькою ціною. Сьогодні в Київській області можна купити маленьку однокімнатну квартиру з документами за 17 тисяч доларів. Таких цін більше не буде. Починаючи з 2017 року, ціни почнуть рости. Поліпшиться економічна ситуація. Збільшиться кількість українських покупців. Є надія, що до нас підуть іноземні інвестиції. Зараз іноземці роблять невпевнені кроки, купуючи квартири не великої площі.

В першу чергу українські забудовники прогнозують подорожчання квартир в новобудовах. Зростання цін на житло пояснюють подорожчанням будматеріалів. Зараз будівельники намагаються зацікавити покупців різними акціями та знижками. Що ж стосується вторинного ринку житла, то експерти прогнозують здешевлення.

Як би там не було, купівля нерухомості, як житлової, так і комерційної, – це один з найбільш правильних і гідних спосіб інвестування і капіталовкладення.

Природно, що ціна на житло може змінюватися, але головне, я вважаю, щоб в нашій країні більше не проходили революції і тоді економіка в Україні буде стабільною!

Поділіться цим
country.ua